Wiadomości z tagiem Smartfon  RSS
Samsung Galaxy S20 z Super ISO. Przygotujcie się na dobre zdjęcia nawet w ciemności

31.01.2020 18:41

Zanosi się na to, że Samsung Galaxy S20 będzie prawdziwym fotowymiataczem. Rozdzielczość matrycy, jasność przysłony, ewentualnie wielkość sensora - od lat producenci smartfonów koncentrują swoje fotograficzne działania na tych aspektach. Czułość matrycy to coś powszechnie traktowanego po macoszemu. Dość wspomnieć, że ubiegłoroczny Galaxy S10 dobija do ISO 3200, przy czym przy tak wysokiej&...

Źródło: feedproxy.google.com

EU wymusi jeden standard ładowarek

31.01.2020 18:40


Parlament Europejski przyjął uchwałę w sprawie standaryzacji ładowarek do smartfonów sprzedawanych na terenie Unii Europejskiej. Komisja Europejska ma przyjąć odpowiednie akty wykonawcze latem tego roku.

Najwięcej smartfonów w 2019 roku sprzedał Samsung

31.01.2020 17:03


Analitycy z Counterpoint Research, Canalys i Strategy Analytics opublikowali swoje coroczne raporty dotyczące sprzedaży smartfonów. Poszczególne wyniki różnią się od siebie, ale pozycje w rankingu się zgadzają.

Źródło: www.chip.pl

Huawei Mate X2 - patent ujawnia nowe szczegóły

31.01.2020 16:04

Jesteście ciekawi, jak będzie wyglądać drugie podejście firmy do rynku smartfonów ze składanymi ekranami? Huawei w zeszłym roku wprowadziło do sklepów swój pierwszy telefon ze zginanym wyświetlaczem. Mate X robił spore wrażenie jeśli chodzi o specyfikację techniczną i futurystyczny design, ale niestety, jego konstrukcja nie była do końca dopracowana, przez co po premierze sprzętu musieliśmy czekać jeszcze parę miesięcy, aż trafi on do sprzedaży.

Źródło: pclab.pl

Windows 10 pokaże tapetę z twojego telefonu. Drobna zmiana, a cieszy

31.01.2020 13:30

Aplikacja Twój telefon w Windows 10 niedługo dostanie niewielką aktualizację, po której będzie w stanie wyświetlać tapetę aktualnie ustawioną w smartfonie. Chodzi o program, który pozwala sparować komputer z telefonem, dzieki czemu ostatnie zdjęcia, SMS-y, kontakty i połączenia są dostępne z poziomu pulpitu Windowsa 10. Jak zauważyli testerzy, zaktualizowana aplikacja jest już dostępna dla&...

Źródło: feedproxy.google.com

Samsung Smart Switch 4.2.20013.2 dla Windows

31.01.2020 12:14

Samsung Smart Switch to niewymagające instalacji i bardzo proste w obsłudze narzędzie, umożliwiające przenoszenie prywatnych danych do smartfonów Samsung Galaxy z urządzeń takich producentów jak Apple, Blackberry, Nokia czy starszych modeli Galaxy...

Źródło: feedproxy.google.com

Przenośny monitor dla graczy? Do ROG Strix XG17 podłączysz laptopa, konsolę, a nawet smartfona

31.01.2020 11:45

ROG Strix XG17 to pierwszy przenośny monitor dla graczy. Producent kusi dobrymi parametrami, funkcjonalnością i długim czasem działania na baterii.

Źródło: www.benchmark.pl

Samsung Galaxy A41 - specyfikacja techniczna

31.01.2020 11:01

Coś dla fanów tańszych smartfonów. Samsung jest już coraz bliżej premiery swoich nowych flagowców z serii Galaxy S, modeli Galaxy S20, ale z najnowszych doniesień wynika, że firma przygotowuje się również do odświeżenia linii Galaxy A. Jak donosi redakcja portalu GSMArena, Koreańczycy niedługo poszerzą swoją ofertę o konstrukcję Galaxy A41.

Źródło: pclab.pl

Znane marki znikają z rynku. Także w Polsce

31.01.2020 6:02

Apple i Samsung notują rekordy sprzedaży smartfonów. Microsoft w poprzednim kwartale zwiększył przychody w tempie dwucyfrowym, wartość Tesli przekracza już 100 mld dolarów. Branża cyfrowa i technologiczna korzysta z dobrej koniunktury, bo zapotrzebowanie na jej sprzęt i usługi stale rośnie. Nie wszyscy mogą jednak mówić o sukcesie, a ostatni rok przyniósł też liczne przykłady zupełnych porażek. Także na rynku polskim.

Źródło: www.wnp.pl

W Brukseli bardziej nie lubią Apple niż Huawei

31.01.2020 0:00


Nie wydaje się by unijne zalecenia dotyczące bezpieczeństwa sieci 5G mocno zaszkodziły Huawei. Bardziej może ucierpieć Apple na przepisach o ładowarce do smartfonów. Zapewne niejeden europejski polityk czy europoseł zaciera z zadowolenia ręce z takiego obrotu sprawy.

Źródło: www.telko.in

reklama
Motoryzacja   Filmy   Finanse   Gry (eng)   Wiadomości (Strona główna)   Kobieta   Komputery   Wiadomości (eng)   Plotek   Turystyka   Praca   Sport
Kontakt z nami