Wiadomości z tagiem JEDEC  RSS
Terminator bez Lindy Hamilton. Sarah Connor raczej nie wróci już do serii

01.02.2020 2:56


Jeśli James Cameron będzie próbował ponownie wskrzesić Terminatora, to będzie musiał poradzić sobie przynajmniej bez jednej ikony. Linda Hamilton nie jest zainteresowana wzięciem udziału w wielkim filmie, który jest obarczony ogromnym ryzykiem.

Tagi: Linux, JEDEC, IEM, IKO
Źródło: ppe.pl

Kongres USA: wkrótce ponowna debata na temat wad silnego szyfrowania

31.01.2020 23:58

W sieci pojawiła się wstępna wersja ustawy "EARN IT", poświęconej (według podtytułu) "powołaniu Narodowej Komisji ds. Zapobiegania Wykorzystywaniu Nieletnich w Sieci". Chlubny cel okazuje się być jednak, zdaniem Riany Pfefferkorn z Center for Internet and Society (Uniwersytet Stanforda), przykrywką mającą na celu wprowadzenie zakazu silnego silnego szyfrowania. Jej&...

Tagi: JEDEC, EA, IEM
Źródło: feedproxy.google.com

EU wymusi jeden standard ładowarek

31.01.2020 18:40


Parlament Europejski przyjął uchwałę w sprawie standaryzacji ładowarek do smartfonów sprzedawanych na terenie Unii Europejskiej. Komisja Europejska ma przyjąć odpowiednie akty wykonawcze latem tego roku.

Premiery gier - luty 2020

31.01.2020 15:45

Zazwyczaj o tej porze roku branża gier budzi się poświątecznego letargu rzucając w nas pierwszymi potężnymi hitami. Tym razem będzie nieco inaczej. Bo choć pośród najciekawszych premier lutego znajdzie się kilka gorących gier, to jednak brak najważniejszej będzie odczuwalny.

Źródło: www.benchmark.pl

Xbox nagrodzi „łowców błędów”; można zarobić ponad 20.000$

31.01.2020 13:51


Mam taki jeden, występuje we wszystkich strzelankach online...

Tagi: JEDEC
Źródło: www.cdaction.pl

Awaria, której nigdy nie było

31.01.2020 13:15

Latem ubiegłego roku system nawigacji satelitarnej Galileo na kilka dni przestał działać. Jednak według oficjalnego raportu europejskiej agencji GNSS zapewniał wtedy wydajność połączeń nawet wyższą od założonej.

Tagi: JEDEC
Źródło: www.pcformat.pl

Bestcena.pl pod okiem fiskusa. Sklep przechodzi kontrolę skarbową

30.01.2020 16:12

Bestcena.pl to niewątpliwie jeden z bardziej lubianych sklepów z elektroniką w Polsce. Agresywna polityka cenowa dała mu wysokie lokaty w porównywarkach i dobrą prasę w mediach społecznościowych. Na nieszczęście wszystkich zainteresowanych, aktualnie sklep nie przyjmuje żadnych zamówień, czemu winna jest ponoć kontrola Urzędu Skarbowego. O możliwych problemach z realizacją zamówień sklep&...

Tagi: JEDEC, EA, IEM
Źródło: feedproxy.google.com

Ptaki Nocy "znacznie lepsze od Legionu samobójców". Film zgarnia pochwały. Ujawniono nowe sceny

30.01.2020 14:52


Pierwsze reakcje na zwiastuny "Ptaków Nocy" ("Birds of Prey") nie były szczególnie entuzjastyczne. Wygląda jednak na to, że dostaniemy porządny kawałek kina akcji.

Tagi: JEDEC, EA, IEM
Źródło: ppe.pl

Apex Legends sprząta jedną z legend z okazji nowego sezonu

30.01.2020 10:18

Nadchodzący czwarty sezon w Apex Legends rusza już za kilka dni, tymczasem gracze wciąż nie są pewni, kto będzie nową Legendą. Morderstwo na planie najnowszego zwiastuna z pewnością nie ułatwia sprawy.

Źródło: www.benchmark.pl

reklama
Motoryzacja   Filmy   Finanse   Gry (eng)   Wiadomości (Strona główna)   Kobieta   Komputery   Wiadomości (eng)   Plotek   Turystyka   Praca   Sport
Kontakt z nami