Wiadomości z tagiem Google  RSS
Stadia bez dużych ogłoszeń? Google zrzuca winę na wydawców

01.02.2020 2:56


Google postanowiło zabrać głos w sprawie dużej krytyki związanej z brakiem ważnych zapowiedzi na Stadię. Zdaniem firmy - wszystko zależy od wydawców, którzy wciąż zwlekają z prezentacją tytułów.

Tagi: Google, IEM
Źródło: ppe.pl

Facebook i Google walczą z fałszywymi informacjami na temat koronawirusa

31.01.2020 21:08

Koronawirus, który wykluł się w Chinach, szybko rozprzestrzenia się w Azji, USA, Australii, Europie i na Bliskim Wschodzie. Osoby zainfekowane mają objawy podobne do zapalenia płuc. Ofiar jest coraz więcej, a pewnych informacji o wirusie zbyt mało.

Źródło: www.benchmark.pl

Huawei twierdzi, że nigdy nie wróci do rozwiązań Google, a później szybko zaprzecza

31.01.2020 15:41

O co dokładnie chodzi? Huawei jest jedną z ofiar wojny handlowej, jaka toczy się obecnie pomiędzy Stanami Zjednoczonymi a Chinami. Przez sankcje, jakie Amerykanie nałożyli na to przedsiębiorstwo, nie może ono korzystać z rozwiązań Google, nie wyłączając tutaj sklepu Play i frameworka Play Services. Nietrudno się domyślić, że dla drugiego co do wielkości producenta sprzętu z Androidem jest to ogromny problem.

Źródło: pclab.pl

Google odpowiada na zarzuty graczy dotyczące braku zapowiedzi nowych gier na platformę Stadia

31.01.2020 13:26

Google z wielką pompą ogłaszało wejście na rynek gier, pokazując swoją usługę streamingową Stadia. Firma opowiadała o wielkich możliwościach, dużej liczbie gier i wolności, jaką daje strumieniowanie treści. Niestety na ten moment nie widać, by usługa miała zatrząść rynkiem. Co więcej, wielu klientów, którzy zaufali Google, jest niezadowolonych z bardzo powolnych działań firmy, czemu dali wyraz choćby na Reddicie.

Tagi: Google, EA, IEM
Źródło: pclab.pl

Black Menu for Google 21.8.15 dla Windows

31.01.2020 12:14

Black Menu for Google to wtyczka do przeglądarki internetowej Google Chrome lub Opera 15+, która adresowana jest do użytkowników korzystających z usług firmy Google. Po zainstalowaniu opisywanego dodatku przeglądarce po prawej stronie od paska...

Źródło: feedproxy.google.com

Google porzucił próby opatentowania wynalazku polskiego uczonego

31.01.2020 11:48

Komputerowe kodowanie ANS - wynalazek dr. Jarosława Dudy z Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie jest powszechnie dostępny w oprogramowaniach komputerowych na całym świecie. Google porzucił próby opatentowania tego rozwiązania.

Tagi: Google
Źródło: www.wnp.pl

Meena – najlepszy chatbot na świecie?

31.01.2020 9:30

Według Google’a przeszkolony na gigantycznej bazie danych model Meena przewyższa wszystkie dotychczasowe chatboty na rynku.

Tagi: Google
Źródło: www.pcformat.pl

Google czasowo zamyka biura w Chinach z powodu koronawirusa

30.01.2020 20:09

Koncern Google zdecydował w środę o tymczasowym zamknięciu swoich wszystkich biur w Chinach. Przyczyną jest rozszerzająca się epidemia koronawirusa. Na walkę z nią założyciel Alibaba Group Jack Ma przekazał 14,5 mln dolarów.

Tagi: Google, Wirus
Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Huawei nie zamierza wracać do aplikacji Google. Nawet jeśli otrzyma na to zgodę

30.01.2020 20:06

Chociaż początkowo wydawało się to misją nie do zrealizowania, Huawei naprawdę chce się usamodzielnić i na dobre odciąć od Google. Polityczne rozgrywki koniec końców mogą wyjść producentowi na dobre.

Źródło: www.benchmark.pl

Odważna deklaracja Huaweia. "Nie wrócimy do usług Google'a nawet jeśli ban zostanie zdjęty"

30.01.2020 18:30

Liczyliście na to, że amerykański rząd zdejmie wreszcie nieszczęsny zakaz współpracy rodzimych firm z Huaweiem, dzięki czemu jego nowe smartfony zyskają dostęp do całego portfolio aplikacji i usług Google'a? Muszę was zmartwić. Huawei zdaje się mieć inne plany. Napięte relacje między Stanami Zjednoczonymi a Chinami powoli się rozluźniają. W połowie stycznia przedstawiciele mocarstw&...

Źródło: feedproxy.google.com

reklama
Motoryzacja   Filmy   Finanse   Gry (eng)   Wiadomości (Strona główna)   Kobieta   Komputery   Wiadomości (eng)   Plotek   Turystyka   Praca   Sport
Kontakt z nami