Wiadomości z tagiem Facebook  RSS
Facebook i Google walczą z fałszywymi informacjami na temat koronawirusa

31.01.2020 21:08

Koronawirus, który wykluł się w Chinach, szybko rozprzestrzenia się w Azji, USA, Australii, Europie i na Bliskim Wschodzie. Osoby zainfekowane mają objawy podobne do zapalenia płuc. Ofiar jest coraz więcej, a pewnych informacji o wirusie zbyt mało.

Źródło: www.benchmark.pl

Facebook zapłaci mieszkańcom Illinois 550 mln dolarów za naruszenie prywatności

31.01.2020 20:58

Facebook zgodził się wypłacić 550 milionów dolarów mieszkańcom amerykańskiego stanu Illinois, którzy w pozwie zbiorowym zarzucili gigantowi naruszenie prywatności. Chodzi o wykorzystanie technologii rozpoznawania twarzy do oznaczania osób na zdjęciach. 

Tagi: Facebook
Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Facebook ze wzrostem wpływów o 25 proc. i 7,3 mld dol. zysku, ma 2,9 mld użytkowników

31.01.2020 20:54

W minionym kwartale Facebook osiągnął wzrost przychodów o 25 proc. do 21,08 mld dolarów oraz zysku netto z 6,88 do 7,35 mld dolarów. W skali miesiąca ze wszystkich platform koncernu korzysta 2,89 mld internautów, a z samego Facebooka - 2,5 mld.

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Robert Lewandowski królem polskiego Facebooka, najaktywniejsze Radio Maryja. Na Twitterze dominuje TVN24 (raport Sotrendera)

31.01.2020 20:51

Piłkarz Robert Lewandowski ma najwięcej fanów na polskim Facebooku - ponad 9 milionów. Zostawia daleko w tyle Kubę Błaszczykowskiego, Play czy Allegro - wynika z analizy firmy Sotrender. Największą liczbę postów na Facebooku opublikowano na stronach Radia Maryja oraz Sok z Buraka. Na Twitterze zaś największy profil pod względem liczby obserwujących ma TVN24, a pod względem liczby wysłanych tweetów Onet Wiadomości.

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Energa Basket Liga z pierwszą transmisją meczu na Facebooku i YouTubie

31.01.2020 16:30

W najbliższą niedzielę na profilach Energa Basket Ligi na Facebooku i YouTubie będzie transmitowany mecz Anwil Włocławek - Enea Astoria Bydgoszcz. To pierwsza transmisja z polskiej ligi koszykarskiej w mediach społecznościowych.

Tagi: Facebook, EA
Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Darmowa transmisja meczu Basket Ligi na YouTube i Facebooku

31.01.2020 16:11

Derby województwa kujawsko-pomorskiego pomiędzy Anwilem Włocławek a Enea Astorią Bydgoszcz, które zostaną rozegrane w najbliższą niedzielę (2 lutego), będzie można bezpłatnie oglądać na kanale YouTube oraz na oficjalnym profilu Energa Basket Ligi na Facebooku.

Źródło: feedproxy.google.com

Instagram chce wprowadzić nowe reakcje na wiadomości. Testy już trwają

31.01.2020 11:21

Instagram już wkrótce dostanie opcję reagowania na prywatne wiadomości na kilka sposobów. Implementacja będzie do złudzenia przypominać tę z Facebook Messengera i rozszerzy na Instagramie obecną możliwość reagowania jedynie serduszkiem. Jak wynika z internetowych "przecieków", funkcja jest już przygotowana i trwają jej wewnętrzne testy wśród pracowników. Dodatkowe reakcje w&...

Źródło: feedproxy.google.com

Usuń z Facebooka historię logowań do stron zewnętrznych

31.01.2020 10:15

Portal społecznościowy postanowił poważnie podejść do kwestii prywatności użytkowników.

Tagi: Facebook, HIS
Źródło: www.pcformat.pl

4K Video Downloader 4.11.2.3400 dla Windows

30.01.2020 23:40

4K Video Downloader to jedno z najlepszych narzędzi służących do pobierania klipów z serwisów YouTube, Vimeo, SoundCloud, Flickr, Facebook oraz DailyMotion. Z jego pomocą zapiszemy na lokalnym dysku ulubione klipy w postaci plików o wybranym...

Źródło: feedproxy.google.com

Facebook wzmacnia kontrolę użytkowników nad danymi. Można kasować historię aktywności na zewnętrznych stronach

30.01.2020 20:54

Facebook zapowiedział udostępnienie użytkownikom nowych możliwości zarządzania danymi o nich gromadzonymi przez serwis. Każdy właściciel konta otrzyma opcję pozwalającą na kasowanie historii jego aktywności na zewnętrznych stronach internetowych.

Tagi: Facebook, HIS, IKO
Źródło: www.wirtualnemedia.pl

reklama
Motoryzacja   Filmy   Finanse   Gry (eng)   Wiadomości (Strona główna)   Kobieta   Komputery   Wiadomości (eng)   Plotek   Turystyka   Praca   Sport
Kontakt z nami