Wiadomości z tagiem Apple  RSS
BlueStacks App Player 4.170.0.1042 dla Windows

31.01.2020 12:29

BlueStacks App Player to emulator systemu Android, umożliwiający uruchamianie różnych aplikacji mobilnych w systemach operacyjnych Windows. Emulator BlueStacks App Player pozwala na błyskawiczne uruchamianie na pełnym ekranie monitora...

Źródło: feedproxy.google.com

Samsung Smart Switch 4.2.20013.2 dla Windows

31.01.2020 12:14

Samsung Smart Switch to niewymagające instalacji i bardzo proste w obsłudze narzędzie, umożliwiające przenoszenie prywatnych danych do smartfonów Samsung Galaxy z urządzeń takich producentów jak Apple, Blackberry, Nokia czy starszych modeli Galaxy...

Źródło: feedproxy.google.com

Znane marki znikają z rynku. Także w Polsce

31.01.2020 6:02

Apple i Samsung notują rekordy sprzedaży smartfonów. Microsoft w poprzednim kwartale zwiększył przychody w tempie dwucyfrowym, wartość Tesli przekracza już 100 mld dolarów. Branża cyfrowa i technologiczna korzysta z dobrej koniunktury, bo zapotrzebowanie na jej sprzęt i usługi stale rośnie. Nie wszyscy mogą jednak mówić o sukcesie, a ostatni rok przyniósł też liczne przykłady zupełnych porażek. Także na rynku polskim.

Źródło: www.wnp.pl

W Brukseli bardziej nie lubią Apple niż Huawei

31.01.2020 0:00


Nie wydaje się by unijne zalecenia dotyczące bezpieczeństwa sieci 5G mocno zaszkodziły Huawei. Bardziej może ucierpieć Apple na przepisach o ładowarce do smartfonów. Zapewne niejeden europejski polityk czy europoseł zaciera z zadowolenia ręce z takiego obrotu sprawy.

Źródło: www.telko.in

Apple zdradza, który z iPhone'ów jest obecnie najpopularniejszy

30.01.2020 20:02

Bez niespodzianek. Apple w 2018 roku wywołało sporo zamieszania w sieci, wprowadzając do swojej oferty iPhone'a Xr. Urządzenie miało ten sam, bardzo wydajny chip co iPhone'y Xs i Xs Max, ale jednocześnie było od nich dużo tańsze. Okazało się, że takie podejście jest "strzałem w dziesiątkę" - sprzęt świetnie się sprzedawał i był dużo popularniejszy, niż droższe modele giganta z Cupertino.

Tagi: Apple, iPhone, OCZ
Źródło: pclab.pl

Apple i Broadcom muszą wypłacić ogromne odszkodowanie kalifornijskim naukowcom

30.01.2020 19:44

Skandal z firmą Apple w tle! Caltech pozwał producenta z Cupertino oraz firmę Broadcom za naruszenie swoich patentów. Prawie po czterech latach postępowania, zapadł wyrok w sprawie - federalna ława przysięgłych nakazała gigantom wypłacić miliardowe odszkodowanie.

Źródło: www.benchmark.pl

Apple i Broadcom mają zapłacić za naruszenie patentów

30.01.2020 17:20

Sąd federalny w Stanach Zjednoczonych zdecydował, że Apple i Broadcom muszą zapłacić 1,1 miliarda dolarów kalifornijskiemu Instytutowi Technologicznemu (Caltech). Wyrok dotyczy patentów, jakie firmy technologiczne miały naruszyć, a jakie przyznano Instytutowi.

Tagi: Apple, LTE, OCZ, IEM
Źródło: www.wnp.pl

Będzie jedna ładowarka do wszystkich urządzeń

30.01.2020 14:54

Parlament Europejski wezwał w czwartek Komisję do przygotowania w ciągu sześciu miesięcy przepisów, które pozwolą wprowadzić w UE jednolite ładowarki do wszystkich urządzeń przenośnych. Unijne plany krytykuje Apple.

Źródło: www.wnp.pl

Jeszcze jeden, co wygląda jak Apple Watch - oto smartwatch Oppo

30.01.2020 14:07

O tym, że Oppo przygotowuje swojego smartwatcha mówiło się od dawna i teraz wreszcie cieszący się coraz lepszą sławą producent pokazał nam, na co tak naprawdę czekamy. Cóż - wygląda na to, że na… kolejny klon Apple Watcha.

Źródło: www.benchmark.pl

Zobacz 117 nowych emoji, które trafią w tym roku do urządzeń Apple (wideo)

30.01.2020 13:24


Wczoraj Konsorcjum Unicode ogłosiło finalną listę 117 nowych emotek, które w tym roku zostały dodane do specyfikacji Unicode 13 i tym samym trafią do systemów macOS, iOS, iPadOS i watchOS. Zobaczcie, co nowego znajdziemy w 2020 roku wśród potężnego już zestawu emoji. Unicode 13 Unicode Consortium to organizacja zajmująca się między innymi standaryzacją emoji, tak, […]

Tagi: Apple, iPad, iOS, IEM
Źródło: thinkapple.pl

reklama
Motoryzacja   Filmy   Finanse   Gry (eng)   Wiadomości (Strona główna)   Kobieta   Komputery   Wiadomości (eng)   Plotek   Turystyka   Praca   Sport
Kontakt z nami