Oprogramowanie  RSS
Niemcy zapłacą krocie za rozszerzone wsparcie do Windows 7

#zrodlo

Niemiecki rząd stoi przed rachunkiem opiewającym na 800 tysięcy euro – wszystko to za dodatkowe wsparcie dla systemu operacyjnego Windows 7.

Źródło: nt.interia.pl

Windows 7 - dzisiaj Microsoft kończy wsparcie kultowego systemu

#zrodlo

Microsoft 14 stycznia 2020 roku oficjalne kończy wsparcie dla systemu Windows 7. Co to oznacza dla jego użytkowników i co mogą oni zrobić?

Źródło: nt.interia.pl

Korzystasz z Internet Explorera? Natychmiast zaktualizuj przeglądarkę!Wciąż popularna dla wielu użytkowników przeglądarka Internet Explorer posiadała lukę w zabezpieczeniach, która pozwalała hakerom przejąć kontrolę nad komputerem z Windows. Microsoft opublikował poprawkę krytycznej usterki. Eksperci z ESET zalecają natychmiastową aktualizację przeglądarki Internet Explorer (niebezpieczeństwo nie dotyczy przeglądarki Microsoft Edge).

Źródło: nt.interia.pl

Czy polscy użytkownicy są gotowi na koniec wsparcia Windowsa 7?Za blisko 2 miesiące zakończy się wsparcie dla Windows 7 i dziesięcioletni już system przestanie otrzymywać aktualizacje bezpieczeństwa. Co zmieni się po 14 stycznia 2020? I czy polscy użytkownicy „siódemki” są świadomi tych zmian? Microsoft Polska postanowił to sprawdzić. Badanie zrealizowane na zlecenie lokalnego działu firmy przez Kantar Millward Brown na grupie 1000 użytkowników „siódemki” pokazuje czarno na białym, że co drugi użytkownik Windows 7 (56 proc. ankietowanych) nie wiedział, że jego system niebawem przestanie otrzymywać...

Źródło: nt.interia.pl

Nowa wersja Windows 10 SDK już dostępnaMicrosoft udostępnił najnowszą wersję narzędzi deweloperskich Windows 10 SDK w wersji 18995.

Źródło: nt.interia.pl

Satya Nadella: Systemy operacyjne nie są dla nas kluczoweSatya Nadella, CEO giganta z Redmond, podczas premiery nowej generacji komputerów Surface miał przekazać sygnał, że systemy operacyjne nie są już najważniejszym elementem biznesowym dla Microsoftu - czytamy w serwisie The Verge. Na czym ma zamiar skupić się amerykańska firma?

Źródło: nt.interia.pl

ALLPlayer 8.7 - nowa wersja popularnego odtwarzaczaZadebiutowała najnowsza wersja odtwarzacza ALLPlayer. W nowej wersji dla wygody użytkowników, dodano m.in. możliwość podglądu filmu na pasku postępu podczas przewijania.

Tagi: Play
Źródło: nt.interia.pl

Linux 5.3 oficjalnie wydanyLinux Kernel 5.3 w stabilnej wersji został oficjalnie udostępniony. Co niesie ze sobą ta spora aktualizacja?

Tagi: Linux
Źródło: nt.interia.pl

Twitch trafi do Apple TVWszystkich fanów streamów zapewne ucieszy informacja, że Twich jest w fazie testowania swojej aplikacji na platformie Apple TV.

Tagi: Apple, EA
Źródło: nt.interia.pl

Przywrócenie systemu z chmury? Już niebawem w Windows 10Microsoft chce wprowadzić do swojego systemu nową funkcję. Ma ona umożliwić przeinstalowanie czystego Windowsa bez potrzeby korzystania z zewnętrznych urządzeń.

Źródło: nt.interia.pl

YouTube znika z konsoli Nintendo 3DSOd września spore grono osób może być rozczarowanych. Aplikacja YouTube przestanie być bowiem dostępna na konsolach Nintendo 3DS.

Źródło: nt.interia.pl

Czas na zmianę? Oto najlepsze strony i aplikacje do szukania pracySkończyłeś studia, chcesz się rozwijać zawodowo, a może całkowicie zmieniasz ścieżkę kariery? Przyczyny mogą być różne, ale większość z nas prędzej czy później stanie przed wyzwaniem poszukiwania pracy. Może się zdarzyć, że pomimo ukończenia dobrej uczelni, licznych dodatkowych kursów oraz bogatego doświadczenia, telefon uparcie milczy. Podpowiemy: twoje umiejętności to nie wszystko. W procesie szukania pracy równie ważne jest korzystne zaprezentowanie się potencjalnemu pracodawcy oraz dobra organizacja samego procesu poszukiwań.

Tagi: CES, IEM, NAS
Źródło: nt.interia.pl

Windows 7 - kiedy Microsoft kończy wsparcie dla systemu?Za niewiele ponad 5 miesięcy, po 10 latach istnienia Windows 7, Microsoft zakończy oficjalne wsparcie oprogramowania, które globalnie jest zainstalowane na co trzecim komputerze. Jak będzie działał Windows 7 po 14 stycznia 2020 roku i co trzeba wiedzieć już teraz, żeby być przygotowanym na zmiany?

Źródło: nt.interia.pl

Koniec z Windows Defender – idą zmianyMicrosoft wprowadza zmianę nazewnictwa do swojego systemu bezpieczeństwa.

Źródło: nt.interia.pl

Wykryto krytyczną lukę w VLC Media PlayerNiemiecka agencja bezpieczeństwa cybernetycznego wykryła groźną wadę w popularnym odtwarzaczu.

Tagi: Play, IEM
Źródło: nt.interia.pl

​Aplikacja Twój telefon integruje powiadomienia w systemie WindowsAplikacja Twój telefon pozwala na synchronizację powiadomień w systemie Windows 10. Użytkownicy od teraz będą mogli sprawdzić informacje bezpośrednio na ekranie komputera.

Źródło: nt.interia.pl

GPU-Z ze wsparciem dla kart GeForce SUPER i Radeon Navi


Najnowsza wersja aplikacji GPU-Z potrafi rozpoznać najnowsze karty graficzne Nvidii i AMD, a także rozwiązuje dostrzeżone błędy.

Źródło: www.benchmark.pl

Opera 62 do pobrania - udoskonalania ciąg dalszy


Została udostępniona nowa wersja jednej z najprężniej rozwijanych przeglądarek internetowych. Oto co nowego w kolejnej wersji programu Opera, który wyróżnia się nowoczesnym interfejsem i szeroką gamą opcji zwiększających komfort przeglądania stron WWW.

Tagi: Opera, OCZ
Źródło: www.benchmark.pl

Sterowniki dla kart Radeon pod F1 2019


Producent rozwiązał dostrzeżone błędy i dodał wsparcie dla gry F1 2019.

Źródło: www.benchmark.pl

CPU-Z z obsługą nowych procesorów AMD Ryzen 3000


Nowa wersja aplikacji CPU-Z potrafi rozpoznać procesory AMD Ryzen trzeciej generacji i Intel Cascade Lake. Przy okazji odświeżono wersje ze skórkami partnerów.

Tagi: AMD, CES, Intel, CPU-Z
Źródło: www.benchmark.pl

CCleaner Browser - dla kogo powstała ta przeglądarka?


Choć królują Chrome i Firefox, dziś tak naprawdę wybierać można spośród wielu różnych programów do przeglądania Internetu. Po co i dla kogo więc powstała przeglądarka CCleaner Browser i dlaczego mielibyśmy zawracać sobie nią głowę?

Tagi: Chrome, Firefox, WD, EA
Źródło: www.benchmark.pl

Windows Terminal - nowy, szybszy i wygodniejszy [AKT.]


Jedna aplikacja, która pozwoli efektywnie korzystać z CMD, PowerShell czy Windows Subsystem for Linux. Firma Microsoft zaprezentowała Windows Terminal.

Źródło: www.benchmark.pl

Obiecują, że naprawią komputer - w rzeczywistości to oszustwoInternauci są regularnie atakowani przy pomocy fałszywych narzędzi do czyszczenia systemu – programów stworzonych w celu nakłonienia użytkowników do zapłacenia za rzekomą naprawę poważnych problemów z komputerem.

Źródło: nt.interia.pl

Vivaldi 2.6 - bezpieczniejsza i wygodniejsza przeglądarka do pobrania


Przeglądarka internetowa Vivaldi jest dynamicznie rozwijana i wzbogacana o nowe funkcje. Udostępniona została nowa wersja, które pobieranie jest już możliwe. Jakie nowości zawarł w niej zespół odpowiedzialny za jej rozwój?

Tagi: Vivaldi
Źródło: www.benchmark.pl

Sterowniki dla kart Radeon z nowymi funkcjami Vulkan API


Producent udostępnił nową wersję sterowników Radeon Software Adrenalin 2019 Edition. Tym razem dodano nowe funkcjonalności interfejsu Vulkan.

Źródło: www.benchmark.pl

Oto nowy, bardziej funkcjonalny Dropbox


Każdego dnia pracownicy w biurach korzystają nawet z 35 różnych aplikacji. Nowy Dropbox ma ułatwić im życie. Nie tylko wygląda nieco inaczej, ale też pozwala na znacznie więcej.

Tagi: Dropbox
Źródło: www.benchmark.pl

3DMark sprawdzi wydajność... magistrali PCI-Express


Nowy test przede wszystkim ma wykazać możliwości magistrali PCI-Express 4.0 - dostępnej już dla najnowszych procesorów i kart graficznych AMD.

Tagi: AMD, CES, WD, PCI
Źródło: www.benchmark.pl

Zapisz strony na NAS-ie, na później - QNAP Notes Station 3 Clipper


QNAP Notes Station 3 Clipper to rozszerzenie do przeglądarki Chrome, pozwalające na wygodne zapisywanie stron WWW na później.

Tagi: ATI, API, Chrome, QNAP, NAS
Źródło: www.benchmark.pl

Sterowniki dla kart Radeon z obsługą Microsoft Xbox Game Pass


Producent udostępnił nową wersję sterowników Radeon Software Adrenalin 2019 Edition. Tym razem dodano wsparcie dla usługi Microsoft Xbox Game Pass.

Źródło: www.benchmark.pl

Firefox od dziś automatycznie blokuje skrypty śledzące


Na stronach znajdują się skrypty, które śledzą wasze ruchy. Jeśli chcecie zadbać o swoją prywatność, możecie zainstalować dziś Firefoksa - blokuje je automatycznie.

Tagi: Firefox
Źródło: www.benchmark.pl

reklama
Polecamy
Darmowa pełna wersja Ashampoo Burning Studio 2020


#zrodlo

Ukazała się nowa wersja bardzo dobrego i popularnego programu służącego mi. do nagrywania plików na nośniki zewnętrzne – Ashampoo Burning Studio 2020. Strona z programem TUTAJ.

Tagi: ARM
Źródło: www.lifepc.pl

VideoProc za darmo!


VideoProc jest programem składającym się z przydatnych narzędzi i funkcji dla osób zajmujących się plikami video. Dzięki prostemu i intuicyjnemu interfejsowi, podzielonemu na oddzielne moduły, szybko i bezproblemowo pobierzemy, dokonamy konwersji, przeprowadzimy edycję i nagramy nasze pliki filmowe. Za pomocą VideoProc pobierzemy na dysk pliki video z popularnych serwisów, takich jak YouTube, Facebook, Vimeo czy ...

Źródło: www.lifepc.pl

IObit Uninstaller PRO 9 za darmo!


IObit Uninstaller Pro jest programem służącym do odinstalowania aplikacji w systemie Windows. Program wskazuje aplikacje rzadko używane oraz te zajmujące na dysku najwięcej miejsca. Dzięki temu możemy dokładnie przeanalizować, czy dana aplikacja jest dla nas niezbędna, czy większą korzyścią będzie jej usunięcie. IObit Uninstaller potrafi usunąć bardziej oporne aplikacje, z którymi problem ma systemowy Dodaj/Usuń ...

Tagi: ARM, Windows, EA, NAS
Źródło: www.lifepc.pl

Spotify Premium Family przez 3 miesiące za darmo!


Tym razem Spotify proponuje rodzinną ofertę Premium, w ramach której z usługi może jednocześnie korzystać 6 osób mieszkających pod jednym adresem. Wybierając promocję otrzymamy możliwość korzystania z oferty Premium aż na sześciu kontach. Musimy jednak pamiętać o konieczności anulowania subskrypcji przed końcem promocji, jeżeli nie chcemy płacić za kolejne miesiące. W innym przypadku po trzymiesięcznym ...

Tagi: ARM, OCZ, Spotify
Źródło: www.lifepc.pl

BullGuard Internet Security 2020 na 3 miesiące za darmo!


Pakiet zabezpieczający nasze komputery przed wirusami i złośliwym oprogramowaniem – BullGuard Internet Security w wersji 2020, z trzymiesięczną darmową licencją. W skład pakietu wchodzi program antywirusowy, Firewall oraz moduł kontroli rodzicielskiej. BullGuard Internet Security będzie nas chronił przed działaniem wirusów, koni trojańskich, keyloggerów, rootkitów, spyware, oraz działaniem wszelkiego rodzaju złośliwego oprogramowania. Zapewni więc nam kompleksową ...

Źródło: www.lifepc.pl

ON1 Effects 2019 za darmo!


Gratka dla wszystkich, którzy zajmują się fotografią. Za darmo można wejść w posiadanie programu, który upiększy i doda charakteru naszym zdjęciom. ON1 Effects 2019 posiada bardzo dużą kolekcję różnego rodzaju efektów, modyfikacji i filtrów, które sprawią, że fotografie będą wyglądały dużo lepiej i ciekawiej. Wszystkie zmiany nakładamy jak warstwy w Photoshopie, możemy je łączyć i ...

Tagi: ARM, Photoshop, NAS
Źródło: www.lifepc.pl

Za darmo program do zgrywania dźwięku – Leawo Music Recorder


Leawo Music Recorder jest programem służącym do przechwytywania i zgrywania dźwięku z dowolnego źródła, odtwarzanego na naszym komputerze. Aplikacja potrafi zarejestrować dźwięki z programów, gier, materiałów odtwarzanych na stronach internetowych. Używając Leawo Music Recorder możemy np. rejestrować muzykę z dowolnych serwisów, mi. YouTube, Last. fm, iTunes Radio itp. Przechwycone nagrania możemy zapisywać do plików MP3 i WAV. ...

Tagi: ARM, API, iTunes, MP3, YouTube, EA, NAS
Źródło: www.lifepc.pl

Mcafee Multi Access – Antywirus na pół roku za darmo!


Promocja na program, który zabezpieczy podczas korzystania z Internetu aż 5 naszych urządzeń (komputery PC, Mac, smartfony, tablety). Mcafee Multi Access chroni przed wirusami, złośliwym oprogramowaniem, phishingiem i atakami hakerów. Dzięki temu możemy bezpiecznie dokonywać zakupów online czy korzystać z bankowości internetowej. Dodatkowo aplikacja oferuje filtrowanie niechcianych treści (kontrola rodzicielska) oraz możliwość zlokalizowania i zdalnego ...

Źródło: www.lifepc.pl

Za darmo Ashampoo Home Design 5


Promocja na ciekawy program służący do projektowania i aranżacji wnętrz. Pomimo sporych możliwości, program jest łatwy w obsłudze, głównie za sprawą bardzo intuicyjnego interfejsu i dużej bazie gotowych elementów, które możemy wykorzystać w naszych projektach. W aplikacji możemy zdefiniować ilość pięter, pomieszczeń, ich wymiary, kształty, kąty i inne niezbędne dane techniczne. Program pozwala na pacę ...

Tagi: ARM, NAS, Promocja
Źródło: www.lifepc.pl

Deezer Premium – 3 miesiące za darmo!


Dobry czas na dobrą muzykę jest zawsze. Dlatego warto skorzystać z trzymiesięcznego darmowego okresu w jednej z lepszych usług muzycznych, jaką jest Deezer. Podczas używania Deezer Premiun z muzyki możemy korzystać na komputerach, telewizorach z wbudowaną funkcją smart TV i urządzeniach przenośnych, całkowicie bez reklam. W usłudze promocyjnej otrzymujemy nieograniczony dostęp do zasobów Deezera, słuchania dowolnych ...

Tagi: ARM, Telewizor
Źródło: www.lifepc.pl

reklama
Motoryzacja   Filmy   Finanse   Gry (eng)   Wiadomości (Strona główna)   Kobieta   Komputery   Wiadomości (eng)   Plotek   Turystyka   Praca   Sport
Kontakt z nami